| SoRyNeScku a întrebat:

LG Optimus4x sau Samsung Galaxy S2 / S3? VREAU RASPUNSURI ARGUMENTATE!

3 răspunsuri:
| Eugeniusu a răspuns:

Un răspuns simplu şi bun'. Samsung Galaxy S3, îmi place, e bun (rezistent), si ma surprinde tot mai mult. Părerea mea!

| davidtm a răspuns:

Eu am avut de ales dintre s2 si s3, si am ales s2 pentru ca nu vreau sa port o caramida in buzunar, mai ales ca e acum cald, iti transpira buzunarul de la s3laughing
dar s2 e mai mic, si ma impresioneaza mai mult, dar oricum s3, este mai perfomant, si are o gramada de senzori, camera mai puternica, un procesor foarte puternic.
eu as alege s3 in locul tau, pentru ca era cel mai bun telefon, pana cand n-o aparut s4.
P.S Evita LG are un coleg LG l7 si are lag in meniu, jocurile merg in reluare, si grafica naspa.
(Lag=in reluare)
funda?
deci du-te pe varianta galaxy s3, e cel mai fain.

| CipriSXX a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este cea mai buna varianta, pentru ca
1.arata bine
2.performantele sunt pentru 2012
3.nu se zgarie asa usor(la spate)
4.ecran mare, de calitate

nu alege LG! e o mare prostie daca iti iei telefon LG! lag-eaza!