| Andytza03 a întrebat:

Mă gândesc să îmi cumpăr un telefon, un Samsung Galaxy S3 Mini, ce părere aveți despre el?

Din ce am citit la specificații și din review-uri pare a fi un telefon bun, mai ales pentru un buget, mai micuț...

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Din ce am vazut, e bun. Am o prietena care are unu de aproape 6 luni si probleme cu el inca n-a avut

| davidtm a răspuns:

Mie mi se pare un telefon bun, are procesor de 1ghz, camera de 5 mp, 1 gb ram, un smartphone destept..si micut...
si imi place si designul.
funda?