| Mihai4ever09 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, am pus poze pe un iPhone prin ITunes am dat sincronizare, totul bine. Doresc sa sterg anumite poze din telefon si nu ma lasa, cum pot sa fac sa le sterg, ma refer ca pe cele din rola. Va multumesc!

1 răspuns:
| gmwm a răspuns:

Buna.
Incearca sa te duci la Settings>General>iTunes & App Store si deconecteaza-ti contul. Fa acelasi lucru si pentru iCloud. Dupa incearca sa stergi imaginile si apoi conecteaza-te din nou cu fiecare cont.
In cel mai rau caz, incearca si un restart.

Bafta!