| bogant23 a întrebat:

Mai poti sa iti gasesti telefonul daca nu ai nici o aplicatie instalata pe el pentru localizare?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intr-o tara civilizata s-ar putea gasi dupa imei. In tara noastra politistii n-au timp sau sunt idioti.

| bogant23 explică (pentru Salontanul):

Bine zis

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru bogant23):

Sunt ofticat ca mie mi-au furat un telefon si politistii au zis ca n-au ce face. Ulterior am aflat ca unui tanar din Bucuresti (care a patit tot asa) i l-a gasit un politist de treaba.

| DanielfRO a răspuns:

Fără o aplicaţie instalată pe el, şansele sunt foarte mici.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca mergi la politie ti-l poate gasi ei si fara sa fi instalat vreo aplicatie pe telefon.
Deci da, inca sunt sanse dar acum depinde si la ce sectie de politie te vei duce.

| bogant23 explică (pentru OnuOnulică):

Faza e ca eu l-am pierdu, nu mi l-a furat nimeni.