| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg sa imi iau Samsung Galaxy S4 si nu stiu ce culoare sa aleg: alb sau negru? Voi ce parere aveti?
P.S.: Va rog sa imi spuneti si de ce sa leg culoarea respectiva.

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Ia-ti pe negru si cumpara o husa ca sa nu il zgarii.

3 răspunsuri:
| tioan a răspuns:

Daca iti iei negru o sa se vada zgarieturile mai accentuat, in caz de-l zgarii, dar daca o sa ai grija de el nu prea conteaza ce culoare il iei...tot S4 e

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Cauta ceva in culori mate, zic eu, ca alea se zgarie mai greu. Astea se zgarie doar daca isi i-au cazatura asa ceva de genu'. happy La negru de exemplu se observa foarte bine praful si amprentele.
Pa, pa.

| supermamici a răspuns:

Ia-ti negru, albul se ingalbeneste in timp. Vezi aici unde ee cel mai ieftin: http://timez.ro/smartphone-samsung-galaxy-s4/