| HardcoreCountry a întrebat:

Hello! Maine imi cumpar un telefon nou si nu prea stiu ce sa aleg. Vreau un Samsung cu touch. Sa-mi iau Samsung Corby sau Samsung Galaxy Spica? Are cineva unul dintre cele doua? La care se aude mai tare muzica? Daca nu aveti, spuneti-mi alte modele de Samsung cu touch. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Pai sa stii, ca o prietena de-a mea are Samsung Corby si se aude chiar tare muzica.
Mie mai mult imi place Corby decat Galaxy Spica, acum depinde de tine ce telefon vrei sa alegi happy
Alte modele ar mai fi: Samsung S8000 Jet, Samsung S5230, Samsung S3370, gasesti pe google mai multe.

| MysticWayz a răspuns:

Am eu Samsung Corby se auda foarte tare si clar! Trebuie sa ti-l cumperi!

| Elle_4308 a răspuns:

Pai se aude mult mai bine muzica pe telefonul Samsung Galaxy Spica, eu am Samsung Corby si nu se aude muzica binewinking