| mardeamor a întrebat:

Mama a plecat in spania are cartela telekom si iam activat roaming.ul insa nu suna incerc si imi arata apel incheiat trebuie sa pun vreun prefix? daca da care? si vad ca mesaje apare ca trimise insa nu imi da nimic inapoi oare e de vina creditul? ca nu are deloc...dak ii incarc eu din romania o merge sa o sun?

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Acum am vazut ca nu are credit. Da, pune-i si asteapta un timp ca sa i se incarce.

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Numarul intreg, din 14 (parca) cifre. 00400...etc.
Intrebarea este daca are credit, pentru ca in roaming si ea plateste apelul. Daca nu, pune-i 1€.

| mardeamor explică:

Multumesc mult asa am sa fac sunt atat de speriata ca trebuia sa ma sune offf