| bebeusha123 a întrebat:

Merge activat netu pe orice tip de telefon? ps:cartela frog..telefon nokia 2730

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

La aproape telefoanele merge, numai ca la alea mai vechi, trebuie sa trimiti ceva mesaj la Orange ca sa iti trimita ceva setari!
O zi buna.

| dydy22 a răspuns:

Merge la orice telefon la ele care nu iti merge cu setarile trimise de ei le poti face manual. ce model de tel ai?

| iubaretulcata a răspuns:

Buna cryss da merg la toate telefoanele. FUNDA? ..iti doresc tot binele din lume