| Tatiana1098 a întrebat:

Mi-am luat un iphone 4 si nu stiu ce are de nu merge sa intru pe internet ...Cat am avut mb pe cartela a mers dar acum imi zice ca nu sunt conectata sau nu se deschide pagina...Ma conectez la wirelles

3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Du-l la un service autorizat

| Eu_Vali_1993 a răspuns:

Deci daca nu mai ai MB inseamna ca nu te mai poti conecta, singura cale sa te conectezi e prin MB sau wirelles! Se intampla asa la toate punctele de wirelles pe care le-ai folosit sau doar la tine acasa?

| hummmer a răspuns:

Dacă nu mai ai mb pe cartelă nu mai ai net.Nu ai cum să te conectezi. Încarci si te conectezi din nou.