| H0lz a întrebat:

cand deschid calculatorul apas sa ma conectez la internet ( RDS ) Imi arata ca s-a conectat, dar cand dau sa intru pe mess nu imi merge, nici sa intru pe vreo pagina de ex google sau TPU. straight face ( Avem contract de ceva timp ) Acum ceva timp mi-am luat un modem pentru laptop tot de la ei, eh pe laptop imi merge totul bine, dar pe PC nu imi merge deloc nu stiu rare ori sa intru direct. happy ce pot sa fac?

1 răspuns:
| AlinaToma a răspuns:

Schimba-ti pc-ul altfel poti sa-ti arunci calculatorul(de cat timp il ai? adica contractulsar putea sati fi ex sau sa nu fi platit nu stiu?