| JusTPauL a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul iar acum am alt telefon, un telefon HTC sensation xe pe care mi-au intrat numerele de pe vechia cartela(cand am bagat gmail-ul care l-am avut pe celalat telefon) si mi-au ramas salvate 100 numere, dar imi arata ca sunt de pe gmail si vreau sa le pun pe phone sau sim, ca aici arata (0) nr.
Daca stiti despre ce vorbesc, ajutati-ma si pe mine sa mut numerele de pe gmail pe telefon.

Răspuns Câştigător
| dany763 a răspuns:

Salut! Trebuie sa fie o optiune cand vezi numelere si dai sa le stocheze in phone sau simwinking