| Alex_Alex_2000_lLEQ a întrebat:

De ce cand am bagat cartela in alt telefon si apoi am bagat-o in telefonul meu nu imi mai arata contactele? P.S AM IPHONE SI AM BAGAT-O TOT INTR-UN IPHONE...SI ACUM NU MI LE MAI ARATA.
Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Conctactele pot fi in memoria telefonului si/sau pe cartela sim.
Ai acces la celalalt Iphone? E posibil ca atunci cand ai bagat cartela ta sa te fi intrebat daca vrei sa transferi numerele in memoria lui. De aceea poate nu le mai gasesti pe cartela sim.
Cauta numerele in memoria ambelor telefoane. Ar trebui sa fie acolo, daca nu le-ai sters din greseala.