| Culturism69 a întrebat:

Mi se termina abonamentul la telefon si vreau sa il reinoiesc, de aceea imi cumpar si un telefon nou.
Vreau sa merg spre Samsung Galaxy S2.
Intrebarea mea este pentru cei care cunosc, cei de la Orange au in stoc S2? ( Au S2 Plus dar nu vreau cu Plus ci fara, Simplu.)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Nu cred ca mai au.Din cate am inteles eu nu se mai fabrica s2 doar s2 plus

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Mai bine iti iei un LG Optimus G, bineinteles ca mai pui niste bani, dar pretul nu este cu mult peste un S2.

| Culturism69 explică (pentru MaxKiller911):

Nu cu mult, cu foarte mult laughing
S2-u e maxim 8-10 milioane ( 200-250 euro ) si LG e 300-350 Euro.

| MaxKiller911 a răspuns (pentru Culturism69):

Odata ce ai intrat in categoria smartphone-urilor de top nu mai conteaza 50-100 euro...