| anonim_4396 a întrebat:

Multe telefoane se decodeaza pe baze de imei, cum pot afla acel cod de decodare, dau funda

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Trebuie sa te duci la service daca vrei sa il decodezi, nu poti sa il decodezi tu, decat daca dai bani.

3 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,baga*#06# si vei afla IMEI-lul(numarul de serie)

| DmdDinuMarius a răspuns:

Ma intereseaza, cum se fac acele coduri de decodare ca imei|_ul stiam si eu sa ii dau la *#06#

| DmdDinuMarius a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Am incercat multe site_uri si toate cer bani, am instalat soft pe el dar degeaba, tot codat e, ai dreptate trebuie sa ma duc la service.