| LostHeart a întrebat:

Nokia Lumia 520 are camera pe fata? Ce culoare e mai dragutaa si mai misto la carcasa? Rosu, galben, albastru, alb sau negruu? Sunt indecisaa rau I don't want to see

4 răspunsuri:
| Alice3939 a răspuns:

Din cate stiu da, are. Depinde de firea ta... daca spre exemplu esti foarte activa merge galben, pentru romantism merge rosu, alb eu mereu il asimilez cu puritate(ma refer la o fata cuminte etc.), albastru daca te consideri legata de cer de apa etc. si negru daca nu vrei sa iesi prea mult in evidenta cu noul telefon. Mie una totusi mi se pare ca albastra e tot cea ma draguta. Oricum sper ca te-am ajutat!:*:*

| MissDi a răspuns:

Are camera si pe fata.Culoare o alegi pe care o vrei.

| Gabryel230 a răspuns:

Cred ca ar merge negru! Dar depinde de ce-ti place tie!

| aurora1234 a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 520 si nu are nici o camera pe fata, are doar camera pe spate (5 megapixeli), pe fata are doar un senzor. Si eu zic sa-ti iei teleofn pe negru, pentru ca ti-l poti accesoriza cu diferite carcase ce culoare vrei... Sper ca te-am ajutat