| anonim_4396 a întrebat:

Nokia N8 sau Galaxy Chat? Argumentati.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WH a răspuns (pentru Marius910):

Am auzit ca sunt destul de multe probleme la Galaxy Chat. Sistemul de operare Android de pe Galaxy Chat e foarte prost, daca bagi mai multe aplicatii il resetezi foarte des. La N8 nu sunt astfel de probleme, dispune de multitouch iar Symbianul dispune de upgradate Belle Refresh care ar fi destul de ok.

Faza e ca N8-ul il iau moca, iar pe Galaxy as da in jur de 5 mil. in magazin.

Răspuns utilizator avertizat
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Amadoua sunt bune dar daca zici ca poti sa faci rost de N8 pe moca poti sa-l iei pe acela dar mai pune bani depoarte cu bni stransi vinzi si n8 si ti-l iei.Sau strangi bani 5 milioane si le ai pe aman2

| WH a răspuns (pentru costyflamebossulbossilor34):

Ok,dar intrebarea mea era alta cu tot cu argumente.

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru WH):

Poi nockia n8 este putin imi gros mai rezistent si are ceva mai multe functii pe langa galaxy eu zic ca este apoarpe la fel de bun insa totusi ti-as ecomanda chat am si eu si sunt multumit de el