| MrXdVlad a întrebat:

Nu ma pot decide in legatura cu un lucru... vreau sa imi cumpar un telefon si eu am pus ochii pe Huawei Ascend Mate 7 dar problema este ca nu apare in nici un clasament al telefoanelor pe net(de asemenea nu stiu daca nu apare pentru ca e aparut acuma recent)...nu stiu prea multe despre telefoane dar voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

E bun, e mare, si e scump: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6543

2 răspunsuri:
| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Poate ca este nou...

| kar1GaNNN a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi un Samsung Galaxy S3 Mini... si vei fi foarte multumit de el.

Bafta!