| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu părerea voastră! Maine merg sa imi cumpăr telefon si nu stiu pe care sa il aleg dintre iPhone 4S si Huawei Ascend P6... Sugestii? Funda!winking

Răspuns Câştigător
| andreirobert15 a răspuns:

Practic nu este niciunul din ele mai bun Samsung galaxy s4
eu iti recomand un Samsung galaxy s4 pentru ca este de o suta de ori mai bun viteza la internet o are dublu cat Huawei Ascend P6 si triplu cat iphone 4s camera de 13 megapixel si multe altele

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Ia-ţi iPhone că măcar e de firmă Huauei nu.

| Seby90 a răspuns:

Yep, doua gunoaie. Un gunoi chinezesc si alt gunoi "Brand" dar sa nu uitam tot facut in china. Acum daca vrei contra iphone, nu are multitasking real, este foarte limitat sistemul de operare (personal nu e o prolema), este MINUSCUL.

Contra Huawei? Calitate indoielnica, android.

| zorensen a răspuns:

Va rog sa argumentati de ce Iphone 4s
Iphone 4s deoarece claritatea ecranului este mult mai buna, touch-ul merge mult mai usor, imagini HD, Poti downloada din Itunes etc.
Pe oricine ai intreba ti-ar recomanda un Iphone.
Fundita?

| Cristiana4 a răspuns:

Heii. Eu am iPhone si vreau sa-ti spun ca nu am patit nimic cu el, nu a facut figuri, a mers si merge in continuare foarte bine. Aplicatiile merg perfect, pozele ies minunat si design'ul nu e rau, mie imi place. Despre Huawei nu stiu nimic big grin Daca vrei mai multe informatii da add : Cristiana.cristiana96. Bafta:*

| Mihaidincluj a răspuns:

Iphone 4s

| Mihaidincluj a răspuns:

Iphone 4s