| Haideeeee a întrebat:

Nu pot sa ma conectez pe Instagram, îmi arata a aparut o eroare necunoscuta. Ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| floreadan a răspuns:

Isi va reveni, se mai intampla sa apara.

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Noi de unde sa stim cum se poate repara o "eroare necunoscuta"?

Asta este, ia o pauza si incearca mai tarziu. Nu o sa mori daca stai doua ore fara Instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalează-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur este de la site/aplicaţie.

| Speranta12 a răspuns:

Mai apar de-astea tot timpul. Astepti si isi va reveni.

| crissss300 a răspuns (pentru Speranta12):

Ma scuzati.dar imi puteti spune cam in cit timp? Am deja 24 ore de cand astept

| ValentinGabi a răspuns:

Mai așteaptă o să-și revină singur sau dezinstalează aplicația apoi instaleazo înapoi

| LaElly11 a răspuns:

Încearcă să repornești telefonul sau să dezinstalezi aplicația și să o descarci din nou.