| Anonimaaaxgar a întrebat:

Dacă încerc să mă conectez pe Instagram și îmi dă eroare necunoscuta, cum rezolv?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Daca ai resetat telefonul si ai sters aplicatia si instalato din nou si tot nu merge atunci reseteaza aplicatia. Intra in setarile telefonului la gestionati aplicatiile si da clic pe Instagram. Acolo dai pe sterge datele si gata. Ar trebui sa iti mearga.

| ibaal a răspuns:

Restarteaza telefonul.
Daca nu merge, dezinstaleaza aplicatia, dupa reinstaleaz-o, trebuie sa mearga!

| Anonimaaaxgar explică (pentru ibaal):

Am făcut asta și tot nu-mi merge