| Gabriel_Madalin_1998_rF5V a întrebat:

Nu se activează date mobile pe telefon Samsung galaxy j5.Ce pot sa fac? Sau funda

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Eu am cartelă Vodafone și am fost de nenumărate ori la ei cu telefonul vechi, cu setări, tot, dar nu mergeau. Și era din cauza telefonului, că acum mi-am luat unul nou.
În concluzie du-te la providerul tău de telefonie mobilă și dacă nu merge e ceva de la telefon.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poate nu ai setarile facute pentru internet.

| TonyBarbu a răspuns:

Ce provider de telefonie mobila ai?

| ioanoanea15 a răspuns:

Cauta pe net cum sa configurezi un apn pentru operatorul tau mobil.