| Flowerz a întrebat:

Nu stiti in ce format trebuie sa fie un videoclip pentru ca sa-l pun pe telefon Samsung s5230, am incercat toate si mereu scrie: format media neacceptat sau rata de biti depasita'?

Răspuns Câştigător
| timilian90 a răspuns:

Totul despre telefonul tau aici. http://www.telportal.ro/telefon-Samsung_S5230.htm, din cate am citit eu pe site - Ruleaza clipuri H.263/H.264/MPEG4 - dar ca orce telefon inmposibil sa nu redea in format 3gp. Mult succes!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aly300 a răspuns:

3gp funda?

| timilian90 a răspuns:

PS : cred ca reda si wmw, nu sunt sigur merita sa incerci!