| Flowerz a întrebat:

Nu stiti in ce format trebuie sa fie videoclipul pentru ca sa-l pot pune pe un telefon Samsung s5230?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mp4 sau 3gp.

| Flowerz explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si scrie: format media neacceptat sau rata de biti depasita''. sad

| Fizica_Md_1995 a răspuns (pentru Flowerz):

Nu te lasa dezamagita. Incearca solutia mea, dar gaseste un baiat destept care sa-ti faca xilisoftul in versiune completa, e un converter foarte simplu de folositwinking

| Fizica_Md_1995 a răspuns (pentru Flowerz):

Uitasem, cu versiunea trial poti converti doar primele 3 minute din video, insa cred co sa gasesti pe cineva sa te ajute

| Fizica_Md_1995 a răspuns (pentru Flowerz):

Incerca xilisoft video converter si o sa vezi cum o sa mearga totul

| Fizica_Md_1995 a răspuns:

Formatul.mp4 este suportat, insa mult depinde de ce converter folosesti, eu detin asa model de telefon si videourile convertite cu Xilisoft Video Converted sunt citite 100%. http://www.xilisoft.com/video-converter.html descarci versiunea trial