| Samy48 a întrebat:

am un Corby si vreau sa imi pun clipuri mp4 pe el si cand le pun imi apare "format media neacceptat sau rata de biti depasita " x( ce as putea sa fac sa mearga app nu prea le am cu astea, mersi big hug funda

Răspuns Câştigător
| FallenB a răspuns:

Trebuie sa le convertesti in 3gp. Cum? Uite aici :http://format-factory.en.softonic.com/. Deci selectezi 3gp din stanga, apoi pui videoclipul de la "add file". Sigur merge!

1 răspuns:
| Andrada97 a răspuns:

Pai downloadeaza YouTubeDownloader si acolo in afara de optiunea de a downloada fisierele de pe youtube, poti sa si convertesti anumite fisiere in alte tipuri de fisiere, si acolo pui mp3-ul sau ce ai tu de convertit si alege optiunea Cell Phone, s-ar putea sa mearga, mie mi-a mershappy!