| DaniiiDniix3 a întrebat:

Nu stiu cum sa imi descarc jocuri de pe google play! am telefon Alcatel one touch hello kitty! am nevoie de mare ajutor! cine vrea sa raspunda are funda.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai net activat+mb disponibili.Intra pe Google Play.Asteapta sa se deschida.Vor apare niste imagini cu jocuri, aplicatii etc.Muta imaginea de la stanga spre dreapta si iti va apare o lista.Selecteaza jocuri.In bara de sus poti scrie ce joc vrei.Vezi ca sunt si gratuite.

1 răspuns:
| DaniiiDniix3 explică:

Mersii big grin