| Alexandra2020 a întrebat:

Heii TPU! happy Am un telefon Alcatel One-Touch 918 Hello Kitty si imi doresc sa-mi descarc jocuri de pe Google Play. Intrebarea mea este:

Ce jocuri sa-mi descarc?( P.S=Sunt fata)

2 răspunsuri:
| Mihaela1100 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy poket si am urmatoarele jocuri descarcate de pe google play :
-Pou : este un joc foarte dragut cu un alinalut extratelestru la inceput este foare mic dar trebuie sa il hranesti sa il imbraci sa te joci mini jocuri cu el pentru a lua bani sa ii iei culori pentru corp gene, buze, par, culori pentru ochi mustati, ochelari palarii tatuaje poti sa ii cumperi mancare de diferite tipuri la il pui la culcare sa il speli si sa cresti la mai multe nivele eu am nivel 50 la fiecare nivel deblochezi lucruri noi
Talking Ginger :cred ca il stii deja trebuie sa il speli pe dinti sa ii faci baie sa il usuci si sa il duci la baie pentru a debloca puzzleuri + repeta ce spui tu
- mai am si cateva aplicatii mai minore dar te vei plictisi la un moment dat cum ar fi : detectorul de minciuni, pianist hd hang man, mai am un vel de lanterna cu diferite tipuri de lumina, aaa era sa uit SCARY MAZE laughing mereu imi sperii prietenii laughing) sper ca te-am ajutat dintre toate cel mai mult imi place pou trebiue neaparat sa il descarci a apropo poti sa ii faci si poze pe care le salveaza in telefon it's so cute :X funda?

| Alexandra2020 explică (pentru Mihaela1100):

Il am pe Pou(level 50), si detectorul... si talking...