| benga94 a întrebat:

Nu știu dacă am ales bine categoria dar sper sa mi se răspundă.
Știți cumva dacă pe bune se lipește display spart la telefon? Am văzut pe YouTube e ceva lipici uv care dai unde e spart telefonul și după arata ca nou, ați încercat careva asa ceva?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing Da, se cheama mare teapa ca sa dai bani pe naspa. Poti repara niste zgarieturi minore cu unele chestii de gen dar sparturi in niciun cazlaughing

| wowmentol2 a răspuns:

Categoric nu

| sierra1 a răspuns:

"ceva lipici uv care dai unde e spart telefonul și după arata ca nou"

poate il lipește dar ca nou, never-ever