| Br3aDnBuTTeR a întrebat:

( sper ca am ales categoria potrivita ) mi-am spart Display-u de la telefon ( Samsung Delphi B3410 ) si nu stiu unde sa ma duc sa il inlocuiest. As putea sa ma duc undeva la Flanco, Germanos?
P. S. : Nu se mai vede decat foarte putin in josul ecranului.

Răspuns Câştigător
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Te duci la magazinul de unde l-ai cumparat.Acolo trebuie sa aiba sigur.

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Aaaaa daca l-ai spart tu din vina ta nu iti mai schimba telefonul. doar sa te duci la un service gsm cu el. Un display este 30 ron si cu montaju te duce la 40 ron