| ovi001 a întrebat:

Nu știu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy S4 sau Allview V1 Viper

Răspuns Câştigător
| doareuio a răspuns:

Îți pot spune că telefoanele Allview sunt bune. Pe al meu l-am scăpat de vreo 6 ori pe ciment și ploua. Nu a pățit absolut nimic! Chiar dacă telefoanele Samsung galaxy sunt foarte populare acum, te sfătuiesc să ți-l cumperi pe celălalt... te va ține foarte mult. Funda?

8 răspunsuri:
| Dan515 a răspuns:

Daca pretul nu conteaza asa de tare alege Samsung Galaxy S4 sau daca nu si Allview v1 viper ii bun.

| MihaiCh197 a răspuns:

Samsung Galaxy S4... big grin
Allview - imi suna asa a chinezarie pura

| MihaiCh197 a răspuns (pentru doareuio):

Hai ma, nu conteaza cat i de rezistent...ai avut noroc...si eu am Iphone 5 si l am scapat de vreo 5 ori pe fata si nu am absolut nicio zgarietura pe el. sunt norocos la fel ca tine laughing

| doareuio a răspuns (pentru MihaiCh197):

Se poate și asta laughing mă rog. am dat doar un sfat.

| h3r a răspuns:

Samsung.

| catanavip a răspuns (pentru MihaiCh197):

Corect!

| Chs_Robert_1995 a răspuns:

S4 clar!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9500 Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=6024

Toate cele bune.