| Conteaza_Nu_1984 a întrebat:

O rezolvare la eroarea de pe tableta utok:
-Unfortunately, Skype has stopped-

2 răspunsuri:
| MediaMaxRO a răspuns:

Salut,

Nu este o problema de tableta. Este o problema cu aplicatia Skype. De multe ori, mai ales in urma updateurilor aplicatiilor, apar probleme cu ele pe anumite modele de telefoane/tablete. Eu iti recomand dezinstalarea/reinstalarea aplicatiei Skype, eventual revenirea la setarile din fabrica la tableta. Daca problema va fi aceeasi, atunci iti recomand sa contactezi dezvoltatorii aplicatiei Skype pentru a-ti oferi o solutie.

| Ykuzo a răspuns:

Îţi recomand să intrii în Manager aplicaţii şi să selectezi aplicaţia Skype. Apasă Ştergere date sau eventual apasă Dezinstalare după ce ai apăsat Ştergere date. Reinstalează aplicaţia Skype. Poate şi un restart al tabletei ar rezolva. O zi bună!