| pituuu a întrebat:

Orange Pasadena este de la firma "Alcatel"? Daca da. firma asta e buna?winking Multumesc anticipat. DAU FUNDA!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Nu, Alcatel e o firma veche, a ramas in urma cu tehnologia. Daca vrei iti recomand un telefon mai bun si mai ieftin http://www.emag.ro/......DDQKBBBM/. Si da e smartphone. In caz ca nu vezi link-ul este vorba de Allview p5 mini(dual sim)

2 răspunsuri:
| georgianaionescu a răspuns:

Da este de la firma ALcatel.
ALcatel este printre cele mai bune "marci", si cele mai vechi din Ro! oferă hardware, software și servicii în industria telecomunicațiilor. Funda?

| Pantos_Carla_1990 a răspuns:

Da e de la firma ALCATEL.Si nu iti recomand.Nu mi se pare ca fiindca cica e de mult in Romania, trebuie sa il ai.E de o calitate foarte proasta.Eu am avut Alcatel One Touch si nu am rezistat numai 1 saptamanalaughing. Deci ti-am zis, parerea mea e ca nu merita nici un 1 leu.Se blocheaza foarte des si asta nu zic numai din cauza Alcatelului meu...Are un coleg.Deci se blocheaza, se "restarteaza" singur, putine jocuri "renumite" sau macar fainute merg pe el..Deci NU, NU e o firma buna.