| Timeeeaaaaa a întrebat:

Pe 23 mi-am incarcat telefonul si cand voiam sa sun la *100# ca sa imi aleg optiunea nici pana azi nu ma lasa imi spune ca momentan serviciul nu este disponibil, ce pot sa fac ca sa imi activez optiunea.

Răspuns Câştigător
| Sorinutsu a răspuns:

Buna, daca ai Cosmote, apeleaza 1234, sau la Vodafone daca nu merge la *100#, apeleaza *222 intra in contact cu un reprezentant Vodafone, iti va remedia problema cred, la Orange, apelezi 333, sper ca ti-am fost de ajutor
O zi placuta!