| FeFe93 a întrebat:

Buna seara,acuma mi-am cumparat o cartela cu numar si mi-am activat-o, de ce nu pot sa intru in meniul *100#, cand formez " *100# " imi apare : " Momentan serviciul nu este disponibil, va rugam sa reveniti mai tarziu, mentionez ca mi-am incarcat cartela cu 6e prin " 222 " si acum vreau sa imi activez o optiune dar nu pot sa intru in menui, ce sa fac??

Răspuns Câştigător
| Jessie1234 a răspuns:

Este o problema la ei, nu te ingrijora.Aceeasi problema o am si eu.

1 răspuns: