| DanuTzCarbon a întrebat:

Pe telefonul meu android (Samsung S6500D Galaxy Mini 2) am trei tipuri de memorie:

-System Storage: memoria sistemului android cu aplicatii si altele - 0.9 GB, 0.3 utilizati
-USB storage: memoria disponibila pentru muzica, foto sau alte chestii - 1.84 GB, 50 Mb utilizati
-SD Card: cardul de memorie (nu am adaugat)

Cum as putea muta aplicatii din System Storage in USB storage (nu are absolut nici o legatura cu cablul de date pentru ca nu il am conectat)?

1 răspuns:
| LeUnicorn a răspuns:

Folosesti cablul de date. Intri pe computer in System Storage, copy-paste in USB storage, iar, apoi le stergi din System Storage.