| anng2010 a întrebat:

Cum pot muta o aplicate din memoria telofonului pe cardul de memorie?(Samsung Galaxy Y)

Răspuns Câştigător
| Ovidiu34149 a răspuns:

Este din cauza aplicatiei. Unele nu pot fi mutate pentru. ca asa au fost facute. Dar altele trebuie sa mearga.

2 răspunsuri:
| Ovidiu34149 a răspuns:

Intri in setari, apoi te duci la aplicatii(patratul ala fprmat din 4 patratele) cauti aplicatia, apesi pe ea si dai mutare pe cardul SD(in dreapta pe fond alb)

| anng2010 explică (pentru Ovidiu34149):

Nu pot da pe mutare pe SD, de ce si cardul nici jumate nu ii ocupat.

| Ovidiu34149 a răspuns (pentru anng2010):

Este din cauza aplicatiei. Unele nu pot fi mutate pentru. ca asa au fost facute. Dar altele trebuie sa mearga.