| Beatrice_Ana_1992 a întrebat:

Pentru utilizatori Samsung, vi s-a intamplat sa va apara acel "suprapunere de ecran"? "Ca sa schimbati aceasta setare pentru permisiuni, mai intai trebuie sa dezactivati suprapunerea pe ecran din Setari-Aplicatii". Nu inteleg ce trebuie sa dezactivez, nu imi apar decat majoritatea aplicatiilor mele din telefon, dar nimic legat de jocul sau programul respectiv. Am incercat sa dezactivez toate aplicatiile si tot asa imi apare. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Viorelpasa a răspuns:

Aici ar merge o resetare și apoi sa dai permis la toate aplicațiile, cred ca sar rezolva problema