| Speranta12 a întrebat:

Poate sa fie schimbata bateria la un telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus? Daca da, de unde ar trebui sa cumpar una noua?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

DA poate fi schimbata, iti poti cumpara una de pe emag.ro sau cell.ro doar ca mai bine ar trebui sa te duci la un service de telefoane ca au acolo si baterie si o sa ti-o si schimbe, e mai bine la service pentru ca e s-ar putea ca la telefonul tau sa fie mai multe suruburi de desfacut si mai multe probleme cand schimbi bateria, nu e asa de usor sa schimbi bateria daca nu stii exact ce sa faci poti strica mai multe la telefonul tau.

3 răspunsuri:
| Ada_Constantinescu_1941 a răspuns:

Da se poate! Nu costa exagerat de mult, te va costa pana in 70 de lei! Cumperi din oras de la orice GSM.

| SkenWell a răspuns:

De aici https://www.gsmnet.ro/......i9060-bulk iar de schimbat sigur poate sa fie.

| beck2804 a răspuns:

Da, poate. La aproape orice telefon poti schimba bateria.