| anonim_4396 a întrebat:

Recent am achizitionat un Iphone 5s si avand in vedere ca nu am mai avut niciodata unul, nu prea ma descurc sa-l folosesc. Nu stiu cum sta treaba cu muzica. Am incercat tot felul de aplicatii, am incercat cu youtube converter de pe care imi descarcam mereu melodiile pe Samsungul pe care l-am avut inainte, dar nu merge. Nu pot gasi muzica descarcata in telefon, iar cand dau pe acel fisier numit "Muzica", imi vorbeste strict despre iTunes, unde trebuie sa platesti. V-as ruga sa-mi spuneti o metoda sau mai multe prin care sa imi bag muzica pe telefon, in detaliu daca se poate, sau o aplicatie buna, eventual si o poza la cum arata iconita ca sa ma pot orienta. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Instalezi itunes. dupa il inchizi si uiti ca exista.

dupa instalezi http://www.copytrans.net/copytransmanager.php

sau
itools si iti pui muzica cu alea.

2 răspunsuri:
| wαтerғαll a răspuns (pentru peperonies):

M-am uitat putin prin iTunes la ce am in telefon, si imi apare ca am melodia asta: http://imgur.com/VEOZuy9 dar pe telefon nu stiu unde sa intru sa o ascult, nu e nicaieri.

| wαтerғαll a răspuns:

Am rezolvat problema.