| alexsaxx2323 a întrebat:

Recomandati-mi un telefon cu performanta de top la un buget mic.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| TheTrooper1 a răspuns:

Poti incerca un Xiaomi Redmi note 3.
Pret: 1000 lei
Procesor hexa-core snapdragon, 3gb ram, baterie de 4000mah, camera principala de 16 mpx.
Xiaomi este al 3-lea cel mai mare producator de smartphone-uri la nivel mondial. (sursa: http://incont.stirileprotv.ro/......-cel.html)
Xiaomi este firma serioasa, chinezeasca, dar serioasa.

De asemenea, Lenovo k6 mi se pare genial. Il detine o prietena, si este extrem de multumita. La fel si eu, am un Lenovo (de astfel foarte multumit de el) si as vrea sa fac trecerea la un k6.
Procesor octa-core, baterie de 3000mah, camera principala de 16mpx.
Daca mai poti strange bani pentru k6 note cred ca ar fi perfect (asta daca nu te deranjeaza un telefon cu ecranul de 5.5). Raportul calitate-pret este excelent.
Consider ca ar fi o afacere mai mult decat buna.
Sper ca te-am ajutat si ca vei face alegerea cea mai buna. Bafta!

14 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Performanta de top in 2017 la sub 1000 lei? laughing
Ma faci sa rad laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi spui si mie cand o sa gasesti asa ceva.

| liliana77any a răspuns:

Ia-ti un Samsung. happy

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 4. Telefon excelent pentru ce cere, are procesor pe 10 nuclee!

| AdeeMee a răspuns:

Huawei P9 lite

| PureIntentions20029 a răspuns:

Nu stiu la ce te astepti spunanand performanta de top, dar te asigur ca poti gasi telefoane cu specificatii foarte bune si ieftine la companii precum xiaomi, meizu sau umi, eu de ex am cumparat in Noiembrie un umi plus cu 4 gb ram, octa-core si sunt foarte multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oneplus 3T (440€) la fel de performant ca un iPhone7, Galaxy S7 la juma de pret.
Daca vrei mai ieftin incearca Asus Zenfon 3MAX (200€)

| alexsaxx2323 explică (pentru Clorox):

Nu dr judecator!
Nu te fac sa razi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gasesti telefoane de top la un buget ''mic'' cam 400€

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e mic deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai putin de atata nu exista

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Allview P8 Energy sau Pro. Autonomie de 6000. Ma tine sincer fara sa ma joc sa stau doar pe net 7 zile, daca ma si joc continuu 3 zile.

| georgianasiiulia a răspuns:

Samsung Galaxi J5.

| georgianasiiulia a răspuns (pentru TheTrooper1):

Xiaomi? Este cea mai nenorocita marca de telefoane. Samsung Galaxi J5 este foarte fain si costa in jur de 850 daca este 2015.