| byaaaa a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa-mi iau? Buget:500lei:d

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Buna!
Eu am Samsung s5230 si sunt foarte multumita de el.
Pret aprox. : 450 lei
Sper ca te-am ajutat!winking

3 răspunsuri:
| simonica57 a răspuns:

Un Samsung 5230 eu am si este bun frumos si rezistent nu costa mult se incadreaza in bugetul tau

| Laura a răspuns:

Copchii cu prea mulți bani. N-ai ce face cu ei? Cum să dai 5 milioane pe un telefon?

| Gymy a răspuns:

Eu vreau sa-mi iau https://www.vodafone.ro/shop/nokia-c3/19010040.19940083.pr
de exemplu daca vrei sa-ti cumperi de la Vodafone si tu esti pe cosmote si telefonul este blocat p Vodafone poti sa-i ceri sa-ti deblocheze si este gratuit, te sfatuiesc ca orice telefon iti ai lua sa fie cu marca Nokia pentru ca sunt cele mai rezistente:d