| ZeePinkStar a întrebat:

Revin cu o intrebare legata de iphone 3gs. Aveam sistem de operare ios 4.1 si prin itunes am incercat sa instalez 4.2, insa a aparut o eroare si nu s-a instalat corect. Din respectivul moment pe telefon imi arata iconita itunes si sigla Apple, am incercat cu itunes sa reinstalez versiunea veche si imi da o eroare "1015". Stiti o modalitate prin care as putea sa rezolv acea eroare fara service?
Va multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cyneva a răspuns:

Sfatul meu este sa ii faci update la un ios mai bun doar cauta pe internet "update iphone 3gs ios(versiunea)" si urmeaza un tututorial