| chio97 a întrebat:

Urgent! Am un iphone 4s si cand am incercat sa-l pornesc mi-a aparut sigla Apple si nu imi pornea mi se tot repornea si am cautat pe net cum sa imi faca recovery apoi mi-a intrat in itunes si acolo a incercat sa isi de-a recovery doar ca imi apare o eroare si anume eroare 4013 sau imi da ca este imposibil de gasit.Nu stiu cum sa-l scot din recovery mode, ma ajuta cineva?!

Răspuns Câştigător
| CrsRoxana1995 a răspuns:

Cand iphone-ul e inchis apasa pe butonul de bocare\deschidere, si pe butonul de iesire din aplicatii, in acelasi timp, si tine-le apasat pana apare sigla de la Apple si o sa se deschida direct in meniu