| anonim_4396 a întrebat:

S-ar merita daca as da un Samsung galaxy j1 nou nout,fara accesorii doar telefonul, pe un Samsung galaxy s3 mini 8/10 cu husa pe spate, incarcator si casti? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J1 deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......zz71rr.php

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Da. Merită.

| StefanIntrebare a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../9146,7536

J1 pare putin de tot mai bun, dar daca iti place S3 mini mai mult, atunci fa schimbul. Uita-te la comparatie si vezi ce preferi.