| TheCosmin02 a întrebat:

Merita sa imi iau un Samsung galaxy s4 cu 800lei?

uitati ce spune vanzatorul: "vand Samsung galaxy s4 black edition tel se afla intro stare buna singurra problema are putin nikelul sarit de pe coltul de sus vine insotit cu cutia si toate cele"

sau sa imi iau si eu nu note2 760lei?

uitati ce spune vanzatorul:"Telefonul este intr. o stare foarte buna, si vine cu incarcator si husa spate de silicon"

care dintre ele ca m-a intrebat un prieten si vreau sa ii raspund
va multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaduDavid a răspuns:

Amdoua sunt bune, dupa cum zic vanzatorii.Acum depinde de tine care iti place, Samsung galaxy note 2 este mare are 5, 5 inch, iar Samsung galaxy s4 black edition este un pic mai micut, are 5 inch dar este mai performant un pic, iar carcasa este cam asemanatoare cu Samsung galaxy note 3.

| TheCosmin02 explică (pentru RaduDavid):

Mi-a spus ca ar vrea note2 pentru s pen si pentru baterie
si
s4 pentru senzorul acela si pentru ca este mai usor

| RaduDavid a răspuns (pentru TheCosmin02):

Auzi eu ti-as sugera un Samsung s4 pentru ca e model mai nou, pe langa un Samsung note 2 care este mai vechi si mai ales ca proprietarul la tinut mult timp la el, si nu asculta de alti sa faci o greseala sa iti iei alte telefoane, tu ia-ti ceva de firma Samsung.

| TheCosmin02 explică (pentru RaduDavid):

Mi-a spus sa iti dau funda (si asa o sa fac)
a spus ca virgula crede ca isi va lua s4 si ca iti multumeste!

| RaduDavid a răspuns (pentru TheCosmin02):

Multumesc.si eu daca as avea banii mi-as lua s4 si nu note 2 deoarece este un telefon frumos, mai ales bleck edition.Si sa nu iti iei Alview laughing

| TheCosmin02 explică (pentru RaduDavid):

Cu placere. Alview stiu e naspa, eu in general am avut numai Samsung

| RaduDavid a răspuns (pentru TheCosmin02):

Asa.Samsung am si eu.Am Samsung s3 poate cu timpul imi voi lua si eu un s4

| TheCosmin02 explică (pentru RaduDavid):

Da sper sa iti iei si tu s4 si mie imi place mul s4 mai ales ca va avea android 5.0 in curand (abia astept)

| RaduDavid a răspuns (pentru TheCosmin02):

Auzi ce iti mai sugerez eu Cosmin, sa iti trimita telefonul prin curier prin CARGUS deoarece ai posibilitatea sa desfaci inainte de a plati produsul, si daca iti place sa il iei si daca nu sa nu il iei.

29 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

S4 este si mai performant.Eu as alege s4.

| TheCosmin02 explică:

Va multumesc tuturor care mi-ati raspuns!
(nu ma intereseaza alview puffy4 e praf)

| TheCosmin02 explică:

30 de raspunsuri happy

da si pana la urma sia loat un s3 (neo) nou cum a spus Ciprian96DCY pentru ca nu prea avea incredere in vanzatori...

| Ciprian96CPY a răspuns:

Iti poti lua un s3 nou de pe e-mag.

| RaduDavid a răspuns (pentru Ciprian96CPY):

Sau si cum zici tu este bine, dar el a intrebat dintre cele 2 telefoane care se merita, eu as merge mai mult pe telefonul Samsung galaxy s4 black edition.

| TheCosmin02 explică (pentru RaduDavid):

Da si eu i-am spus la fel
o sa ii spun sa intre sa se uite el aici ce ati spus voi ca el nu are cont

| Ciprian96CPY a răspuns (pentru RaduDavid):

Nu se merita sa cumperi telefoane sh. In fine pe s4 black edition as merge si eu. Oricum se poate juca orice joc timp de minim 2ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciprian96CPY):

De ce nu merita telefoane second-hand? Poate daca ii dai comanda fara sa il ai in mana, fara sa ii afli (daca are) defecte ascunse, atunci nu merita

| RaduDavid a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este, dar daca omul e de incredere si pune poze reale se merita

| TheCosmin02 explică (pentru anonim_4396):

Da ai si tu dreptate ar putea sa faca chestia aia ca e din Bucuresti anuntu

| TheCosmin02 explică (pentru RaduDavid):

Da am vazut si eu anuntul si cred ca sunt reale pentru ca arata si acolo unde unde e sarit nikelul (a fost scapat pe jos ered de a sarit numai in coltul ala nikelul)

| RaduDavid a răspuns (pentru TheCosmin02):

Nu stii in ziua de azi, am patit sa comand prin posta o husa alba, si am platito si cand am desfacut-o era neagra...de aia iti sugerez sa iti trimita prin cargus..maj ales ca este vorba de 800 lei nu de 20 lei ca mine happy

| TheCosmin02 explică (pentru RaduDavid):

happy da poate sa fie si alb
dar a activat "livrare gratuita si verificare colet"

| RaduDavid a răspuns (pentru TheCosmin02):

Okwinking

| Ciprian96CPY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa mori tu ca se merita? Daca acelui telefon i-a fost inlocuita placa de baza? Daca acel telefon a trecut priin schimbari de soft si poate si un softbrick? Poti sa stii toate astea? Problemele apar in timp.

| TheCosmin02 explică (pentru Ciprian96CPY):

Ai dreptate happy

| PinneBerry a răspuns:

Sincer...poti sa cauti pe eMAG Alview E2 Living la 500lei cu doua difuzoare, dual sim, micro sim....vezi mai multe pe site.

| StoicaDiana2001 a răspuns:

Eu cred ca sunt falsuri chinezesti. :/

| TheCosmin02 explică (pentru StoicaDiana2001):

Nu cred pentru ca a activat "livrare gratuita si verificare colet" dar totul e posibil mai sti...