| Alinaaa123 a întrebat:

S2 sau LG Optimus L9? ^^. Stiu ca multi au pus aceasta intrebare, dar eu tot nu m.am hotarat pe care dintre ele sa.l cumpar. happy As vrea sa-mi spune ti si de ce ati alege unul dintre aceste telefoane. :* Va multumesc. happy

4 răspunsuri:
| CatalinaMaria17 a răspuns:

Sunt de parere ca LG este mult mai bun :) Cauta pe site-ul asta deoarece la fiecare telefon face cate un video, in care explica tot: http://telefonultau.eu/
Succes! :*

| Seby90 a răspuns:

LG < Samsung.

| Alinaaa123 explică (pentru CatalinaMaria17):

Multumesc :*.

| xxx8 a răspuns:

Nu fa greseala sa iti cumperi LG l9 deoarece o sa mearga foarte greu datorita softului prost implementat degeaba e performant daca merge ca naiba ...mergi cu cea mai mare incredere pe Samsung galaxy s2 si nu o sa regreti in schimb daca alegi LG nu stiu ce sa zic dar sunt sigur ca nu o sa fi multumita de el