| edyutu a întrebat:

Am o mare nelamurire:vreau sa imi cumpar un telefon, si chiar nu stiu ce sa aleg. Nu vreau sa coste mai mult de 1100-1200 lei. Eu m-am gandit la s2 plus, Allview p5 quad si LG optimus l9. Imi puteti spune care este cea mai buna alegere sau daca se poate sa imi dati si alte exemple de telefoane? Plss e chiar URGENT

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre cele 2 îţi recomand Allview P5 Quad, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l9_p760-4955.php

Toate cele bune.

| horia2012 a răspuns:

Allview p5 quad.

| Vvistula a răspuns:

Cel mai bine un LG optimus 4x hd, care costa 1100 si are procesor quad core, si tot ce vrei, si nu ii asculta pe altii cu s3 sh, decat un sh mai bine un cal... daca ar fi sa alegi dintre cele doua un p5 quad datorita procesorului insa nu stiu ce sa zic despre Allview, oricum este alegerea ta

| edyutu explică (pentru Vvistula):

Unde ai vazut LG optimus 4x hd la 1100 lei? eu l-am vazut doar la 1400-1600tongue

| Vvistula a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lg-optimus-4x-hd-p880-34931906 uitate aici, si vezi ca toate preturile sunt sub 1400 lei...

| AndreiDr a răspuns:

Nu mai bine cumperi un S3? chiar si second, desi vazusem intr-o zi LICHIDARE DE STOC de S3. si era 1300 lei...

| edyutu explică:

Horia la Allview ma gandeam si eu dar nu stiu daca e asa bun pe cat se zice. Andrei mersi si tie pentru raspund dar nu am incredere in lucrurile luate de la secondbig grin

| edyutu explică:

Unde ai vazut LG optimus 4x hd la 1100 lei? eu l-am vazut doar la 1400-1600tongue