| BlackEdition a întrebat:

Sașut TPU, nu stiu la care sa ma orientez, vreau camera buna, bateria sa tina cat de mult, performanta, aspect si toate cele.
Vreau parerea voastra
Multumesc! big grin
Funda!winking
Nokia lumia 535

Utok Q50

Evolio Neos

Evolio M5

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Iphone 6

| qRazvII a răspuns:

Daca ai bani orienteazate catre un Asus Zenfone 2. Cea mai buna alegere

| 12manuq a răspuns:

Am avut multe telefoane de a lungul timpului, insa de curand am achizionat Lg G2 ( D802) 32 GB, iti pot spune ca este o experienta unica, placuta, o camera de 13 mp,un ecran cu culori vii (nu am mai intalnit pana acum un asa ecran). Sunt si foarte ieftine, eu l-am luat pe al meu de la o consignatie, fullbox, sigilat, cu 800 lei. Bafta!