| BlackEdition a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun din toate punctele de vedere?

Utok Q50
Evolio M5
Evolio Neos
Nokia Lumia 535

Funda!winking

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Daca e vorba de calitatea componentelor mergi pe Lumia cu incredere. Cat despre sistemul de operare... Daca nu te deranzeaza windows phone este perfect

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multumit de windows phone in ultima vreme asa ca iti recomand lumia 535

| IAliveInHell a răspuns:

Nokia Lumia 535, deoarece fata de companiile evolio si utok, telefoanele de la Nokia au o performanta mai mare, si nu o sa ti se blocheze miscare dupa miscare dupa o luna.