| anduzzu a întrebat:

As dori sa imi iau un telefon si nu stiu cesa aleg intre acestea doua: evolio neos 8 gb sau Nokia lumia 630. As vrea sa aud parerile voastre. Care dintre ele este mai bun?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Buna,
In mod categori cel mai bun dintre cele doua este Nokia Lumia 630. Ca aspect este superb iar ca performanta la fel.

http://www.emag.ro/......DSF9LBBBM/

Uite cate ofera. Evolio nu sunt atat de bune, in schimb Nokia de cand s-au creat au fost telefoane de incredere.

| anduzzu explică (pentru frostxtq):

Ms

| frostxtq a răspuns (pentru anduzzu):

Cu placere.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Chiar daca ai cateva lucruri in plus pe Evolio Neos te sfatuiesc sa-ti cumperi Lumia! Lumia e mult mai rezistent la socuri si sistemul de operare mai stabil, memorie flexibila.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nokia Lumia 530 si 630 sunt de slaba calitate. Daca gasesti 620 sau mai bune 730 si mai mari sunt mai bune. Eu m-am hotarat la 835 si il voi lua in primavara. Evolio este o chinezarie ieftina care (dupa parerea mea) nu merita.