| adys2334 a întrebat:

am si eu un telefon Sony xperia j si are doua mici probleme... l-am luat acum 2 luni jumate si acum cand ma suna cineva imi este foarte greu sa raspund, cred ca e de la folie dar cred ca are si o problema cu taciu pentru ca face asa doar la apeluri.
Si google play nu merge sa intru in el sa descarc jocuri zice ca google play s-a inchis ATAT nimic altceva si nu stiu ce sa ii fac

PLZ raspunsuri

3 răspunsuri:
| DennisDMR a răspuns:

Niciodata sa nu scoti folia, folia nu face nmic, ba chiar te protejeaza de zgarieturi.La apeluri am avut si eu aceeasi problema, cred ca e de la pixeli si nu accepta la touch cand dai.
Si la Google play ori il updateaza ori daca nu iti merge la jocuri inseamna ca nu ai android suficient ca sa descarci jocul.

| DoDoSpider a răspuns:

Buna la fel am patit si eu cu al meu foli ma incurca si am dato jos dar sa nu o dai jos.
La google play poate nu ai softu instalat si androidul tau nu este suicient dar poti descarca de pe browser aplicatile

| adys2334 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri dar ideea e ca ieri imi mergea si azi cand m-am trezit si am vrut sa descar un joc nu a mai mers